Collino

- Opakowania Niemożliwe -

Każdy produkt wymaga odpowiedniej oprawy. Nasze opakowania doskonale spełniają to zadanie. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, atestowanych do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Oferujemy szeroki wybór projektów oraz rozwiązań konstrukcyjnych, dzięki którym spełniamy nawet najwyższe oczekiwania.

Opakowania ozdobne z okienkami

Okienko idealnie sprawdza się w opakowaniach, w których już na pierwszy rzut oka chcemy wyeksponować jego zawartość. Szybka wykonana jest z bardzo dobrej jakości tworzywa i charakteryzuje się wysoką przejrzystością. Okienko może mieć dowolną grubość i kształt.

Opakowania zamykane na magnes

Pudełko zamykane na magnes jest opakowaniem typu premium. Kształty, rozmiary i sposoby zamykania są dowolne. Pudełko nie musi być prostokątne, ani kwadratowe, może mieć nietypowy kształt.

Opakowania zamykane na magnes wiązane wstążką

W takim opakowaniu kształty, rozmiary i sposoby zamykania są dowolne. Opakowanie nie musi być prostokątne, ani kwadratowe, może mieć nietypowy kształt. Może być zamykane wiązaną wstążką.

Opakowania wysuwane

Przy projektowaniu opakowania wysuwanego można łączyć różne typy materiałów – lite, kaszerowane tektury z kartonami barwionymi w masie lub uszlachetnionymi folią mat, błysk, satyną lub soft-touch. Uchwyt z wstążką ułatwia użytkowanie takiego modelu.

Opakowania z klasyczną przykrywką

Pełna dowolność. Kształty, rozmiary, sposoby zamykania dowolne. Opakowanie nie musi być prostokątne, ani kwadratowe, może mieć nietypowy kształt. Może być zamykane wiązaną wstążką.

Opakowania z nadrukiem

Każde opakowanie może mieć dowolną spersonalizowaną grafikę na wewnętrznej i zewnętrznej stronie opakowania. Każda grafika może być zabezpieczona i przystosowana do kontaktu z produktami spożywczymi.

Opakowania z tłoczonym logo

Każde opakowanie może być spersonalizowane dowolnymi tłoczeniami, złoceniami i hotstampingiem w dowolnym kolorze i wielkości.

Opakowania z metalicznym logo 3D

Izolowany napis w formie naklejki 3D.

Etui

Dowolne kształty, materiały. Na bazie korpusu z litej tektury dowolnej grubości. Możliwość oklejenia uszlachetnionymi papierami lub dowolnymi grafikami.

Banderole, owijki, opaski

Prosty sposób na odmianę opakowania. Owijka, opaska może być wykonana z różnych materiałów.

Podkładki

Pełna dowolność.  Podkładki mogą mieć różne rozmiary, kształty i grubość. Są tłuszczoodporne co jest szczególnie ważne przy artykułach cukierniczych. Podkładki nadają się do przechowywania w lodówkach i chłodniach.

Uszlachetnienia

To specjalne, dodatkowe zabiegi drukarskie i introligatorskie, mające na celu dodanie elegancji opakowaniu:


Folia
Można zastosować różne rodzaje – folię matową, błyszczącą, satynę lub soft-touch. Folie stanowią barierę dla zapachów.

Lakierowanie

Prosty sposób zabezpieczenia druku.

Lakierowanie UV

Każdy dowolny wzór lakieru UV podkreśla wybrane elementy grafiki podbijając kontrast projektu.

Tłoczenie

Możliwy jest każdy kształt, napis lub grafika. Opakowanie może mieć tłoczenie wklęsłe lub wypukłe.

Hot stamping

Hot stamping, inaczej nazywany termodrukiem lub hot printem to tłoczenie na gorąco wydruków za pomocą specjalnej maszyny, matrycy i stempli posrebrzanych lub pozłacanych.